| anonim_4396 a întrebat:

Asta e problema mea: sunt cu un baiat de 7 luni dar el e foarte dificil si se supara si e gelos din orice. Nu mai pot vorbi cu niciun baiat. El e cu mine in clasa dar de cand a inceput scoala...parca nu mai simt nimic pentru el. Si m-as despartii de el. Dar nu stiu cum.El a avut tentativa de despartire de 6 ori si tot el se intorcea la mine. Si luni seara a avut o iesire ca vai de ce am intrat pe mess cand de fapt lui i-am spus ca ma pun in pat. Si azi la fel ca m-am uitat cu un coleg la ceva poze pe telefon. A facut crize. Cum sa ma despart de el? Ca o sa sufere daca il las dar nu am de ales. Vreau sa il fac sa se desparta de mine, orice. Am nevoie de sfaturi.

2 răspunsuri:
| timisoara a răspuns:

Spune-i in fata : ori nu mai esti gelos si nu ma urmaresti ce fac ori ne despartim...

| BrunethaThaa a răspuns:

Parerea mea e sa incerci sa vorbesti cu el si sa ii spui sa incerce sa se schimbe! Si daca el o tine pe a lui spune-i ca e cel mai bine sa ve despartiti big grin Si cred ca meriti ceva mai bun decat el! Pentru ca nu sunt bine-venite crizele astea de gelozie! Mult succes!