| alexxa_8938 a întrebat:

Buna tpu...am o problema si nu stiu ce sa fac, sunt cu un baiat de 3 luni iar el de ceva timp este foarte indiferent se supara din orice, ne certam mereu si cica numai eu sunt de vina este foarte gelos nu ma lasa nici cu prieteni sa ies afara iar de cateva zile nu ne-am vazut deloc pentru ca el asa a crezut ca ma pedepseste noi iesind mereu amandoi afara in fiecare zi.o prietena mi-a spus ca nu este de mine daca imi face asa si mi-a zis sa ma despart de el dar nu pot tin foarte mult la el.de cate ori vorbim si il intreb daca mai vrea sa fie cu mine ma intreaba mereu ca ce sunt cu intrebare astea tampite cum pot sa cred asa ceva ca el nu se va despartii de mine orice i-as fc, dar nu'mi place cum se comporta cu mine deloc. un sfat ceva:*:*funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discuta cu el de ce se comporta asa.
Daca nu are motive serioase spune-i cum te simti cand isi pune in aplicare copilariile lui. Gelozia in exces nu prea este necesara din moment ce voi trebuie sa aveti incredere unul in altul.
PS: din teama de singuratate stam sau ne intoarcem si la dracu numai sa avem pe cineva, asa ca balanseaza bine punctele forte ale relatiei. Daca el mai mult te face sa suferi merita sa iti strici fericirea doar pentru ca acum e " cel mai important pentru mine "?

3 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

Discuta cu el despre asta si faceti cumva sa ajungeti la un compromis.

| Ahead a răspuns:

Invata seductie, sedul si e numai al tau www.despreseductie.ro - foarte multe sfaturii gasesti si sunt extrem de valoroase.

| diogo a răspuns:

Problema e cu sexul oral(suptul), fa-i o clantza si se schimba