| Pissycutzza a întrebat:

Asta-i o intrebare pentru baietiiii big grin Ce va place la o fata? Sau Cum ati vrea sa fie o fata? Cum sa se comporte cu voi?

Răspuns Câştigător
| Perfectu a răspuns:

Numa copii prosti....raspundeti ma ca niste oameni normali doamne.Asa sa-ti raspund tie la intrebarehappy.In primul rand pe mine personal nu prea m-ar interesa aspectul fizic(poate putin de tot la inceput), ci sa fie o fata desteapta nu sa pice bacul si sa se bazeze pe banii meilaughing.Sa fie civilizata, sa stie sa-mi acorde putin timp(atunci cand am nevoie). Pentru mine fata perfecta este descrisa in 3 cuvinte:desteapta, frumoasa, cuminte.Bafta pysy!winking.Pwp dulcewinking

5 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Stiu doar cum n-as vrea sa fie! N-as vrea sa fie ca tine laughing

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Pai in primul rand sa arate bine (la corp, fata, etc...) si sa se compoarte cat de cat civilizat. adica cand ma duc cu ea pe undeva sa nu ma fac de ras.

Fundatongue

| Pissycutzza explică:

Neinteresantul...ti se potriveste numele.happy Ca de obicei..numai obsedati

| this a răspuns:

Deci sa ne lasa sa o **** unde vrem noi si sa taca dracu din gura cand vb cu alte fete

| bufu12345 a răspuns:

Draga nushtiu cum te cheamaaa si nu-mi pasa noua ne placee caaa oo fata sa stea toata ziuaa cu prietenul nostru din pantaloni in mana si in guraa cu placere