| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu...ca sa intelegeti trebuie sa va spun toata povestea si va rog faceti-va timp si cititi-o. Totul a inceput pe facebook laughing eu sunt clasa a 6a (trec a 7a ) si de ceva timp imi place de un baiat de a 8a (trece a 9a ) dar doar din vedere il stiam. Cum va ziceam, am intrat pe facebook si am inceput sa vorbesc cu el. Asa ne-am "imprietenit". A doua zi m-a chemat pe afara si am stat cu el si cu foaaartee multe fete straight face dar care le cunosteam cat de cat. Dupa alte cateva zile am iesit cu el la basket si asa am inceput sa iubesc sportul acesta. El m-a invatat sa joc si mereu cand dadeam un cos chiar daca nu se intampla prea des zicea " foarte bine, asa, bravo" ceva de genul laughing. In concluzie totul bine. pana cand am vorbit cu el pe mess intr-o seara si mi-a zis ca el place mai multe fete, dintre care cel mai mult pe o fata Cristina, dar cica ma place si pe mine straight face. Dupa ce mi-a zis asta am stat sa il "observ" ca sa zic asa si am vazut ca el iesea cu mine pe la 5-6 si pana atunci iesea cu alte fete. Va dati seama ca au mai fost multe alte lucruri dar nu pot sa le scriu pe toate intr-o simpla intrebare. Cand nu l-am bagat in seama m-a sunat sa ma intrebe daca m-am suparat, dar nu pot sa imi dau seama daca tine sau nu la mine. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| onlychangeforlove a răspuns:

In acest caz cred ca ar fi mai bine sa cauti pe cineva care,, sa te aiba numai pe tine,,.Nu cred ca va fi greu si nici nu te vei simti ca,, inca una,,.

| JustCrisii a răspuns:

El este genul de persoana cu foarte multi ''prieteni apropiati''.Ar trebui sa stai de vorba cu el si sa recurgeti la o solutie pentru ca nu este de gluma cu sentimentele unei fete.Si daca te indragostesti de el sa nu te raneasca.Deci comunica cu el si vezi ce vrea de fapt.

| Florinaki a răspuns:

Valeau coplicata situatie....Baiatu asta pare mai mult a gigolo....eu zic sa nu ii dai nici o ocazie baiatului