| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu...ca sa intelegeti trebuie sa va spun toata povestea si va rog faceti-va timp si cititi-o. Totul a inceput pe facebook eu sunt clasa a 6a (trec a 7a ) si de ceva timp imi place de un baiat de a 8a (trece a 9a ) dar doar din vedere il stiam. Cum va ziceam, am intrat pe facebook si am inceput sa vorbesc cu el. Asa ne-am "imprietenit". A doua zi m-a chemat pe afara si am stat cu el si cu foaaartee multe fete dar care le cunosteam cat de cat. Dupa alte cateva zile am iesit cu el la basket si asa am inceput sa iubesc sportul acesta. El m-a invatat sa joc si mereu cand dadeam un cos chiar daca nu se intampla prea des zicea " foarte bine, asa, bravo" ceva de genul. In concluzie totul bine. pana cand am vorbit cu el pe mess intr-o seara si mi-a zis ca el place mai multe fete, dintre care cel mai mult pe o fata Cristina, dar cica ma place si pe mine. Dupa ce mi-a zis asta am stat sa il "observ" ca sa zic asa si am vazut ca el iesea cu mine pe la 5-6 si pana atunci iesea cu alte fete. Azi am iesit pe afara cu niste fete asteptand ca si el sa ma cheme la basket cum mi-a promis, si nu a facut-o. Am trecut pe langa el si nici nu m-a salutat. Apoi seara a intrat pe mine cu ceva de genul : scuze fato ca nu am stat la basket doar ca nu te-am vazut pe afara si eu i-am zis ca de fapt am trecut pe langa el iar el : Da asa e dar nu m-ai observat in fine...complicata situatie si eu chiar nu stiu ce sa fac. Sa mai continui? Am auzit de la o fata care l-a refuzat (adica a refuzat sa fie cu el) ca dupa a inceput sa o barfeasca pe la spate. Serios, ce sa fac? El este uneori atat de de treaba si uneori atat de... increzut si egoist, de parca ar fi doua persoane diferite

1 răspuns:
| AndreeaBz a răspuns:

Fereste-te de astfel de persoane, nu place mai multe fete, se simte bine ca lor le place de el... este prea plin de sine si din cate se vede el nu vrea nimic, doar sa stie ca e frumos rolling eyes, sincer nu are rost sa-i faci jocul, asta este parerea mea, tu faci cum crezi ca-i mai bine pentru tine.