| G3O1F4 a întrebat:

Hei, TPU caut niste mesaje frumoase...Este ziua mamei mele maine si as vrea sa'i dau prin sms unul. (Ea este plecata in afara tarii).

Multumesc si scuze categoria.

2 răspunsuri:
| RoxyAngel a răspuns:

Uite o idee: Astazi toate florile din lume sunt adunate in cel mai frumos buchet.El este pentru tine.natura-ntreaga azi te felicita. si flori, si soare, toate-s ca-n povesti. sa calci mereu pe trandafiri si flori nemuritoare, sa ai in viata ta priviri ca razele de soare, sa ai o viata ca-n povesti cu vise implinite.un cer senin si fara nori, viata ta sa fie precum cel mai frumos vis...Sa ai in cale numai flori, succes si bucurie.La multi ani!
Eventual la sfarsit scrii : "Te iubesc, mami!"

| AlySixx a răspuns:

Uite niste versuri haioase pentru cei plecati in strainatate
i love you in engleza
nu mai stiu in franceza
dar in graiul romanesc
categoric te iubesc
poti sa-i spui ce simtiii pentru ea si ca o iubesti mult sper ca te-am ajutat :X