| Zambet a întrebat:

Hei, maine e ziua mamei mele. I-am pregatit cadoul, dar as vrea niste mesaje pentru aniversarea ei frumoase frumoase. Ma ajutati va rog? >:"

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.
Învaţ-o pe de rost şi recit-o cu intonaţie, se va bucura muult! :X

| anka a răspuns:

Mama draga te iubesc!

| Narfundo a răspuns:

Sti si ziua mamei mele e tot mainebig grin! Esti cumva scorpion? Ai vreun frate balantabig grin? Poate ne potrivim in toatelaughing.

| bfvhjcv a răspuns:

Bunabig grin. poti sa-i zici ceva de genul:,, mama buna, mama draga, te-oi iubi o viata-ntreaga, pentru tot ce ai facut, pentru ca tu m-ai crescut:d

| Bubiko a răspuns:

La multi ani pentru mama ta. Asta este cel mai important.Mamei tale trebuie sa-i spui ceva din inima...nu ceva spus de noi. Sper ca te-am ajutat.