| cristintza94 a întrebat:

Ce ati face daca v-ati gasi persoana iubita cu altcineva in pat? cum ati reactiona? mersi

Răspuns Câştigător
| 4psiho a răspuns:

Depinde cât de implicată ești în relație. Dacă nu există nimic care să vă lege (vreun copil) atunci dă-i cu praf de mers. Ai să găsești pe altcineva care să te merite. Dar trebuie să-ți pui o întrebare: ce ai făcut tu (care a fost greșeala ta) de s-a ajuns în situația asta? Răspunsul la ea te va ajuta ca să nu repeți aceeași greșeală și în alte relații.

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lucru normal, omul nu este proiectat sa fie monogam

| RAY a răspuns:

La cum fetele din ziua de azi, trebuie sa ma suprinda asta? nu as face nimic mi-as da dreptate ca ceea ce credeam de la inceput s-a implinit

| cristintza94 explică (pentru RAY):

Unele sunt cum zici tu dar altele sunt cu capu pe umeri. Mersi de raspuns

| Emilian65 a răspuns:

I-asi lasa sa-si continue treaba inceputa.

| sofisis a răspuns:

Uhm...sincer? I-as filma in prima faza dupa care evident m-as desparti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

laughing Experienta de viata isi spune cuvantul!

Dar, pusa fata in fata cu asa ceva, am mari indoieli ca primul tau gand va fi sa te apuci de filmat...

| R0R0 a răspuns:

M-as desparti de el

| peperonies a răspuns:

Nu ar mai fi persoana iubita.

| En3Rgi a răspuns:

I-as da papucii evident...dar nu poti sa o lasi asa sa pleci, asa simplu.Trebuie sa ii face si tu ceva la schimb.Mi se pare normal. Spargei ceva sau eu stiu. Ceva care sa o afecteze.Si dupa pleaca si du-te la alta.Atunci o sa te simti bine si ea o sa sufere asa cum ai suferit si tu cand te-a inselat.

| cristintza94 explică (pentru En3Rgi):

Mersi pentru raspuns

| dianainsta01 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui simplu si calm, fara scandal ca s-a terminat. dupa care sa pleci si sa incerci sa uiti alaturi de prieteni. (nu faceam aluzie la imbatat)

| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Nici nu as sta pe ganduri, si as pune punct relatiei. Sa inseli pe cineva este cel mai urat lucru, iti produce multa suferinta daca iubesti acea persoana, si daca ii vezi cu propii tai ochi, e oribil. Daca a facut asa ceva, nu te merita! Sper ca ti/am fost de ajutor. Capul sus si multa bafta!

| cristintza94 explică (pentru ONE123456789):

Mersi mult mi-a fost de ajutor

| Pain4Souls a răspuns:

As cade in depresie si mas ascunde intr-un tomberon