| iooaaaannnaaa a întrebat:

Voi ce ati face daca var insela iubita/iubitul sau sotia/sotul.Cum ati reactiona? Sau daca ati gasio pe persoana iubita cu altcineva in pat?

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Intr-o astfel de situatie reactia trebuie sa fie una singura:despartirea fara reprosuri si scandal.Persoana adulterina ori este superficiala si iresponsabila, ori a intalnit marea iubire si nu mai este nimic de facut.

nony
| nony a răspuns:

M-as baga si eu cu ei si am face un menaje a´ truawinking Yeahhh, right!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ce sa fac? As spune '' Papa! '' si gata. Poate as suferi acteva zile, dar apoi mi-as da seama ca nu are rostwinking

| arrriadna a răspuns:

Pai, eu l-am anuntzat din start ca i-o tai. Din punctul meu de vedere nu e nici o tragedie, INSA din respect pentru mine ar trebui sa ma anunte INAINTE de a o face cu altcineva. Asa e corect. Sa am optiunea de a alege daca vreau sa continui relatia sau nu. Si inca vea: pune, rogu-te cratima intre parti de vorbire diferite (v-ar = pe voi ar si gasi-o = a gasi pe ea).

| inna a răspuns:

Cati ani ani de ai astfel de curiozitati?

| sergiu a răspuns:

S-ar putea sa nu raspund de faptele mele, in caz ca surprind faza live. In orice caz, as incerca sa imi pastrez calmul si fara prea multe cuvinte as parasi-o. Inselatul e unul din cele mai grave lucruri pe care poate sa il faca cineva persoanei iubite, iar fapta asta nu prea merita sa fie iertata. O face o data...sunt sanse mari ca o va face din nou, asa ca nu merita sa iti pierzi timpul cu astfel de persoane.

| poesia a răspuns:

Poate daca m-ar insela doar cu un sarut l-am ierta 1 data. Dar daca l-as gasi in pat cu alta despartire, nici nu mai incape discutie.

| Marii a răspuns:

L-as castra si apoi m-as desparti de el, fara scandal. happy

| Seline a răspuns:

Next.

| misiik a răspuns:

Invata din greselile altora, ca din ale tale nu o sa mai ai timp sa le ingrepti.

| tisha a răspuns:

Eu i-as pune-o la borcan cu otet laughing stie lucrul asta.( nu ii place otetul in mancare)hee hee. Atata timp cat zice ca ma iubeste si cat are langa mine tot ce are nevoie, nu cred ca ar merge la alta...si totusi, daca s-ar intampla, l-as ierta doar daca ar fi o aventura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as spune:"Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!"