| kristen7 a întrebat:

Ce as putea sa-i fac cadou prietenului meu de Craciun, ceva mai simbolic si mai sentimental? Dar parintilor?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenului tău i-ai putea oferi un vâsc, if you know what I mean.

Iar părinţilor nişte pulovere roşii cu tematică de sărbători.

| brandsfashion a răspuns:

Http://www.Cadouri-de-craciun.net este un site cu idei de cadouri pentru toate buzunarele sigur vei gasi ceva pentru iubitul tau si pentru parinti! Am vazut papuci cu mos Craciun, o rama foto ce leviteaza in forma de inima si alte cadouri interesante!

| BreK a răspuns:

Eu nu cred ca ar trebui sa cumperi ceva scump. poate un bradulet mic sau un mos craciun de plus, eu cred ca cel mai frumos cadou ar fi sa ii arati cat il iubesti. :**

| Aby33221 a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi o geaca frumoasa si scumpa ar aprecia f.f mult!