| Iubareatzãã a întrebat:

Ce parere aveti ce combinatia gemeni-scorpion ca, cuplu..merge? Ne potrivim?

Răspuns Câştigător
| darnme a răspuns:

Si eu cred un pic in zodii, dar nu te lasa conduse de ele si nu ii eticheta pe oamenii din jurul tau dupa zodiile lor!
Sunt gemeni si chiar am fost cu un scorpion (baiat), la inceput a fost mai mult o prietenie foarte buna, dar ca relatie nu a rezistat decat vreo 2 saptamani. Poate din cauza faptului ca el nu prea stia sa isi spuna sentimentele si eu sunt genul care astept sa fiu bagata in seama si nu ma bag eu. Asa ca usor-usor ne-am indepartat unul de altul si au ramas doar cateva amintiri. Din cate am observat scorpionii desi par foarte duri in afara, sunt chiar destuli de sensibili inauntru. Poate la acest aspect nu se potrivesc cu gemenii.
Mie mi s-a parut ca zodia mea nu se potrivea cu a lui, dar nu toata lumea e la fel. Iti urez bafta in relatia ta! Pup.

16 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Tu daca ii faci o prietena iar apoi afli ca nu se potrivesc zodiile, ce faci te desparti de ea?

| Iubareatzãã explică (pentru ombladon):

Sunt fatabig grin si nu...doar din curiozitate si plictiseala intrebwinkinglaughing

| ombladon a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Si daca esti fata, ce? Am zis ceva imposibil?

| Iubareatzãã explică (pentru ombladon):

Ããã...nu-s lesbi, spre informarea tawinking

| ombladon a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Mai stii...

| Iubareatzãã explică (pentru ombladon):

Daaaaa! Eu stiu sigur ca nu sunt pe "invers"batting eyelashes
Asa ca... Plimba ursu'winking

| Azµre a răspuns (pentru ombladon):

Cam așa ceva rolling on the floor

| ReiVaN a răspuns:

Daca te potrivesti foarte bine cu el si va iubiti, te desparti de el din cauza zodiilor? ce conteaza asta?

| unknownn a răspuns:

Nu conteaza zodiile lol
Dar asa ca fapt divers, gemenii se inteleg cel mai bine intre ei, adica tot cu gemenii.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Dupa horoscop.deloc.Dupa faptele reale, probabil.

Răspuns utilizator avertizat
| Love4Music a răspuns:

Faza cu zodiile e o prostie, nu are nici o legatura cu ele, vorbeste cu el/ea si o sa afli daca te potrivesti sau nu.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Nu mai crede in horoscop, compatibilitati zodii si prostii d-astea.Nu sunt adevarate. Daca va intelegeti si va iubiti asa este, nu tineti cont de zodii.

| Rock_Andreey_1990 a răspuns:

Nu au nici o treaba zodiile cu dragostea.Toate zodiile se potrivesc.Depinde de persoana nu de zodie.

| n0name2013 a răspuns:

Depinde de comportamentul lui nu te increde in zodii