| AnkaAncuta a întrebat:

cum as putea sa ii spun iubitului meu ca-mi place felul in care ma saruta... as vrea sa sune dragut... big grin funda

12 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Ai putea sa-i soptesti la ureche.

suntserios
| suntserios a răspuns:

"Imi place cum ma saruti " e chiar asa de complicat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Imi place modul in care limbuca ta imi gadila Maru' lu' Adam".

Răspuns utilizator avertizat
| Georgemy2 a răspuns:

Stii...imi place cum bagi limba in gura mea

Răspuns utilizator avertizat
| AndreescuMMO a răspuns:

Pai dupa ce te satura il prinzi de par usor si ii dai capu pe sapate ca si cum ai fii foarte fusioasa si apoi ii spui cu un ton aspru dar dulce " ador felul in care ma saruti " si apoi il saruti tulaughing

| AndreyBorona a răspuns:

'' Buzele tale este dulci ca merea ''.

| Salontanul a răspuns (pentru AndreyBorona):

"Sunt" ca "este" mai multe. rolling on the floor

| marinelamarin a răspuns:

Esti proasta!

| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

,,Buzele tale doua pistoale cand ma saruti ma topesc pe picioare,,

| nebaji a răspuns:

Pai dupa ce te săruta odata poti sa îi zici " mai sărutama, imi place cum ma săruti ". Funda? happy