| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o colega de clasa si as vrea sa o sarut. Daca o voi saruta (fara sa-i spun ce vreau sa fac) ce reactie va avea?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti va da o palma. Daca esti baiat destept ii intorci si obrazul celalalt. Daca te place te va saruta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa o faci cu precautie, deoarece la o adica te-ai putea trezi cu o palma dureroasa in loc de o senzatie de placere si fericire

| SkyPilot a răspuns:

Poate sa iti intoarca sarutul sau sa iti dea o palma zdravana. Si orice altceva intre cele doua happy

| grab a răspuns:

Va crede ca esti nebun sau disperat.
nu o face asa brusc... apropie-te de ea nitel inainte, macar incearca sa o inviti la o cafea si vezi reactia happy nu fi animal!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu daca as fi sarutata de un baiat prin surprindere as face scandal si nu as incerca dupa aceea sa il evit cat mai mult cu putinta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde daca si ea te place dar sunt mai multe sanse sa primesti o palma si un sut in c+oaie

| Matrixy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e genul de fata care loveste in co@ie( dar m-as putea trezi cu o palma, poate s-o faca). Insa vreau sa aud pareri de la cei care au incercat.

| anonim_4396 explică (pentru Matrixy):

In cel mai bun caz primesti o palma! laughing Ori daca te place nu o sa faca nimic

| Vanqu1sh a răspuns:

O saruti direct, daca iti da o palma, mai incearca odata si daca nu iti da iar sau te saruta si ea inapoi este ceva bun si esti pe calea buna, daca te loveste si a 2-a oara lasa-te de meserie. Apropo, incearca sa o faci cu "sinceritate " ci nu ciobaneste.

| Matrixy a răspuns:

As dori niste pareri de la fete.

| AndyAndrey01 a răspuns:

De prin ce am vazut eu fetelor le plac. baietii sinceri si baietii care le asculta tot ce zic chiar daca te plictiseste subiectu

| buburuza0111 a răspuns:

O sa iti **** pa ibalu

| Matrixy a răspuns (pentru buburuza0111):

Foarte frumos vorbesti. Demonstrezi cat de educat esti. Puteai raspunde si fara cuvinte necezurate. Bravo!

| buburuza0111 a răspuns:

O sa primesti pa ibalu mai ghini nu inserca

| mirunafilip a răspuns:

Daca eu as fi sarutata prin surprindere i-as da o palma acelui baiat, tu trebuie sa ii spui ca o placi vorbeste frumos da dovada ca esti educat uni baieti sunt cam nesimtiti nu trce direct la acest pas pentru ca s-ar putea sa nu te mai placa.succes cu colega talaughing)))))))

| AmaliaAmy1234 a răspuns:

Hei! Daca este o simpla colega de care iti place, nu cred ca ar trebui sa treci direct la pasul asta! Deoarece anumitor fete nu le place sa fie surprinse. Eu zic totusi sa nu risti. Incearca intai sa o cunosti cateva zile, sa discutati, sa vezi daca e interesata de tine. Apoi poti sa o intrebi daca vrea sa fiti impreuna. Daca zice da, o poti saruta.
Sper ca am fost de ajutor! happy

| mirunacrw a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa tatonezi putin terenul sa vezi daca si ea te place. Si chiar daca te place s ar putea sa te trezesti cu o palma, pentru ca fetelor le place sa fie "drama queen" laughing inceraca sa o surprinzi cu un gest mai micut