| Jessika_4353 a întrebat:

Hei, TPU...cumcredeti cu ce poate o fata sa atraga un baiat?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Făcând pe inabordabila, drăguță.

| Азбука a răspuns:

Cu inteligenta-i sclipitoare.

| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai cu tatele,fundu,cu mintea,cu vocabularu,cu increderea, cu simtu umorului, cu sinceritatea...etc.funda?

| Loryoficial a răspuns:

Ii pui p8zd8 in fata si ii faci semn.hai incearca!

| Suhac a răspuns:

Ii arata tzatele:X whistling

| Kaffeetasse a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa fie atractiva,sa zambeasca,sa fie ingrijita si sa stie sa intretina o conversatie(fara drame, tipete,crize de entuziasm sau orice alte manifestari peste masura).Mai ales, niciodata sa nu se planga lui de complexe ei de inferioritate.(exemplu >" vaaai, m-am ingrasat, nu ti se pare ca blugii astia imi fac fundul sa para imeeens? zi sinceeeeeeeeer hai plzplzpzlz! 1!").Sa stie sa vorbeasca si sa priveasca partenerul de conversatie in ochi in timp ce face asta(denota incredere in propria persoana).