| AnneMarie107 a întrebat:

Hei TPU.big grin Am nevoie de un sfat,mai mult din partea baietilor. Cum va place sa fie o fata cu voi, sa fie dulce si tandra in unele momente, sau sa fie mereu cu picioarele pe pamant,si sa fie mai rezervata? Si ce ar trebui sa faca, sa va impresioneze intr-un mod placut.Va multumesc

12 răspunsuri:
| maya1030 a răspuns:

Trebuie sa fii naturala, lucrurile astea trebuie sa vina de la sine.

| EddiWeed a răspuns:

Sa aiba capu pe umeri si sa nu fie virgina

| Pufuletica98 a răspuns (pentru EddiWeed):

Ce problema ai tu cu virginele? O.o

| EddiWeed a răspuns (pentru Pufuletica98):

Lispa experientei sexuale

| Ycu a răspuns (pentru EddiWeed):

Ia-ti o curva dude.

| EddiWeed a răspuns (pentru Ycu):

Nu doar curvele se pricep sa faca sex.

| Ycu a răspuns (pentru EddiWeed):

Nu dar decat sa cauti una experimentata ca sa ce? Sa devina mecanic tot decat sa ajungi la orgasm si gata? E mai frumos sa fiti incepatori amandoi si sa invatati impreuna. Incearca chestiile astea nu se uita. Cheers.

| EddiWeed a răspuns (pentru Ycu):

Uite ca mie nu imi place sa fac sex cu o femeie care sta sub mine "ca moarta", caruia ii este rusine sa geama sau sa stea intr'o anumite pozitie. daca tie iti place sa faci sex cu o fata care este ca o papusa gonflabila in pat e alegerea ta.Pace

| Ycu a răspuns (pentru EddiWeed):

Nu e vorba de asta, din contra fetele care nu sunt experimentate ar trebui sa ia atitudine sa invete sa incerce chestii noi, cel putin relatiile mele pana acum asa au fost happy. Nu stiu de ce ai dat tu. big grin Cheers.

| EddiWeed a răspuns (pentru Ycu):

Ce pot sa zic, daca fata e mai rusinoasa nu cred ca o sa ia nici o atitudine.stii cum se spune? fiecare cu gusturile luihappy

| Terminatorul2 a răspuns:

Sa fie mereu cu picioarele pe pamint

| Maryo1o1 a răspuns:

Sa fie tandra si dulce dar si cu picioarele pe pamant dar cel mai important trebuie sa fii tu daca te place te acceptaasa cum esti.