| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUbig grin...dece lumea zice de o fata ca e curva chiar daca ea e virgina?laughing

16 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Daca virginitatea se rezuma la himen, mai exista 2 orificii.

| HaoseBrap a răspuns (pentru GoguSteriade):

Cel mai bun raspuns laughing

| XxBlueRosexX a răspuns:

Vor doar sa o faca sa se simta prost...credema ca si eu am fost jignita destul pana la 18 ani, eram virgina si nu puteam avea nici un prieten stabil deoarece toate colegele mele de scoala sau clasa spuneau ca sunt curva si ca ma chestia aia cu toti, asta era in italia...acum nu ma mai jugneste nimeni. Si plus de asta daca o fata ar fi curva ar avea bani pentru ca curvele fac traseul si castiga mult nu crezi?

| dyana_6840 a răspuns:

Pentru ca li se pare interesant cuvantul si nu se gndesc inainte.Si vrea s-o jicneasca negasind pe moment alt cuvant probabil.:-D

| RAY a răspuns:

Poti fi o persoana profitoare, ipocrita, falsa, si virgina si tot la categoria aia te baga eu nu as baga la cat aia, si la serpii veninosii, a fi o fata care isi vinde trupul face ce facem cu totii ne vindem pentru banii, eu urasc falsele, ipocritele

| Azµre a răspuns:

Nu trebuie să se fută ca să fie curvă, curvă este și-o fată care minte, sau care dezmățată, lipsită de rușine, imorală, de aceea îi spune așa.

| aumih16 a răspuns:

E nu toate sunt curve! cum multe nici nu sunt gospodine macar! dar pot sa afirm ca unele fete nu sunt chiar curve! de ce! fiindca unele au imaginea aceea angelica! chipurile de femeie puternica! gen cum le vezi pe alea din filmele *****laughing "mistress" "goddess" "domme" femeia sau fata ma rog din ziua de astazi! se cred ca alea din fifty shades! cine stie daca nu sunt si baieti barbati! care simt la fel! desi li se spune zice cocalari! curvari! etc! asa si la fete femei! li se zice spune curva! pitipoanca! tarfa! da dar uite ca nu toate sunt! dar le recunosti cumva! ideea este ca nu poti sa ii spui zici! uneia care are fire angelica! si se crede si femeie puternica! pe deasupra! iti dai seama!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De multe ori pentru ca lumea e rea si invidioasa.
Multi baieti cand vor sa fie cu o fata o preseaza. Daca ea refuza, automat se aud povesti prin cartier, etc cum ca ea ar fi...[].
Sunt niste vorbe aruncate asa, fara rost si sens.
Imaturitate.
big grin

| Demonull a răspuns:

...Lumea e proasta in ziua de azi. Poate fata respectiva are multi iubiti, poate ii place si banul putin dar stie sa se pastreze si virgina in acelasi timp, si apare invidia iar X sau Z care e tot o fata sau mai multe incep sa arate cu degetu. Apoi afla si M care e baiat iar M e prieten cu N care e tot baiat si N are o iubita D si aia are multe alte prietene si uite asa se impanzeste vestea ca acea fata ar fi o cur..va.

| papusica987 a răspuns:

Lumea vorbeste multe...
probabil cineva a spus mai multora asta despre ea, vreun fost prieten cine stie.
sau poate fata are o atitudine de ''fata nu prea cuminte''.
sunt mai multe posibilitati.

| SakonSIUkon a răspuns:

Pentru ca le-ar place in iad..eu alta explicatie nu gasesc ..cat de bou sa fi sa nu crezi ca un creator te-a facut si te iubeste si ca in plus ai un suflet care se duce undeva nu ramane de bou in aer.

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Pe şleu, lumea-i proastă!

| hellaw a răspuns:

Dar daca fata nu vrea sa fie asa? si nu face intentionat unele gesturi?

| BulBuci a răspuns:

Poate are o atitudine care ii face pe ceilalti sa gandeasca asa straight face

| euoarecare a răspuns:

Pentru ca se comporta ca una.

| SelenaLuna a răspuns:

Poate pentru ca a avut multi iubiti sau se da la orice baiat pe care il vede.