| anonim_4396 a întrebat:

De ce lumea zice ca o virgina nu poate face un oral prietenului ei?
care este problema?

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O virgina care face chestia asta inceteaza sa mai fie,in primul rand,virgina.
Pe urma,in functie de cui o povesteste prietenul ei,posibil sa inceteze sa mai fie privita si ca fata cuminte de catre colegi,vecini,cunoscuti.
Si,nu in ultimul rand,posibil sa se trezeasca cu niste mici deranjamente de coarde vocale,de esofag,ca minte in cap nu are si nici habar ca bantuie BTS!
Desi inca nu am auzit lumea sa spuna inca asa ceva,in mod sigur o cam gandeste, dar bineinteles voi stiti mai bine decat mine, nici nu stiu ce mi-o fi venit sa ma bag sa raspund aici!

| MMihai a răspuns:

Nu este nici o problemă !

| MMihai a răspuns:

Evident că cu ocazia sexului oral poți lua boli venerice pe gură.
Este și aici o întreagă "tehnologie de lucru", că omulețul /omușorul este un centru al vomei, și dacă atingi omulețul cu penisul vomiți!

| liviu42 a răspuns:

Ce lume zice asta? ca nu am auzit asta pana acum. O acadea poti lua oral fara probleme, dar cum zice o fata tare isteata de pe aici nu vei mai fi virgina daca vei face un sex oral.laughing

| unknow a răspuns:

Problema e ca se dezvirgineaza!winking

| Papusik a răspuns:

Nu e nici o problema.
Dar se poate imbolnavi daca are baiatul respectiv vreo boala cu transmitere sexuala.
Inainte sa-i faca o fata orala unui baiat trebuie sa se gandesca bine si la consecinte.
Dar daca are incredere in el si este sigura ca nu are nici o boala poate sa-i faca linistita.

| mdany a răspuns:

Cine a spus? Poate n-or avea atata experienta in sex dar de supt o bomboana poate si ealaughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ba poate dar se poate si inbolnavi. Trebuie sa fie tampita sa faca asa ceva.

| enverhoxha a răspuns:

Tehnic vorbind, din momentul în care penisul trece dincolo de dinţi nu mai eşti virgină.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i nici o problema. Poti?

| p0p4 a răspuns:

Vrei sa faci un oral? add me:catalin_handel
winking

| p0p4 a răspuns:

Vrei sa faci un oral.add me:catalin_handel ...nu are nimic te simti bine