| Innsbruck a întrebat:

Ce poate sa insemne daca un baiat te priveste de mai multe ori in ochi iar cand te utiti si tu la el isi intoarce imediat privirea?

13 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Te place si probabil e cam timid.

| LoveSleep a răspuns:

E cam timid.
Privește-l și tu, o să-i dai puțin curaj.
(dacă vrei, evident)

| Innsbruck explică (pentru LoveSleep):

L-am privit si eu si e foarte draguthappy Chiar imi place dar nu am destula incredere in mine, poate peste 1 an sau 2.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Innsbruck):

Ce ai de pierdut daca esti tu cu tupeu? E mai bine peste cativa ani sa te intrebi "Oare as fi avut o relatie cu el daca incercam sa-i vorbesc?"

| Innsbruck explică (pentru 1DeadMemories):

Mi s-a intamplat de cateva ori sa fac eu primul pas si apoi sa regret...si s-a intamplat foarte nasol, si acum sunt in ''conflict'' cu acea persoana si de atunci mi-am pierdut toata increderea

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Innsbruck):

Ca intre noi fetele..."baietii e porci", trateaza-i ca atare si nu pleca capul pentru nimeni si nimic.

| AndreiMihaiLNM a răspuns (pentru Innsbruck):

Daca in poza de pe TPU esti tu, ar trebui sa ai foarte multa incredere in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place sau pur si simplu te-a observat sau poate ai forme si nah, e genetic sa ne uitam la forme happy

| ivanhoe a răspuns:

Cred ca te iubeste. Ia legatura cu el daca ti-e pe plac.

| Innsbruck explică (pentru ivanhoe):

Nu poate fi iubire happy pentru ca nu am vorbit niciodata

| ivanhoe a răspuns (pentru Innsbruck):

Ei si tu acum... Poate am exagerat un pic dar cert este ca te place. E un pic cam timid. Ajuta-l. Fa tu primul paswinking

| andreiul78 a răspuns:

Ii esti simpatica

| Bogdan6969 a răspuns:

Are ochii scrantiti bre laughing)