| simodex a întrebat:

Hei TPU.
De 2 luni...îmi curgea o data la câteva zile putina secreție maro...iar acum.in perioada când trebuia să îmi vina ciclul.curge tot maro.și am dureri de spate.
Precizez că am avut și candida.
Iar ceea ce mă sperie este faptul că de 2 zile mă doare stomacul.că un fel de arsura.
Credeți că acel sânge maro.arsurile stomacului și durerile de spate pot fi cauzate de o sarcina?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz nu se datoreaza si nici nu sunt provocate de vreo sarcina chiar si ipotetica. Prezinta-te la un cabinet ginecologic pentru a fi examinata/consultata de un medic ginecolog. Multa sanatate!

| MelissaAdela a răspuns:

Ori esti racita acolo jos, ori ai infectie.Cel mai bine este sa te vada un medic ginecolog pentru ca astfel de scurgeri nu sunt normale.