| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa incep asa, imi place de un baiat. Dupa cate mi-am dat seama si el ma place. Vorbesc cu el orice, ma inteleg bine ne-am mai vazut de 2 ori pana acum, deci ne cunoastem recent. Cea mai buna prietena a mea, este verisoara cu el si imi zice ca intreaba de mine si chestii dar el e mai "timid" sa zic asa... Am auzit ca joi va veni la mine la scoala si nu stiu cum sa procedez, nu stiu cum sa-i spun ca il plac, si prin ce mod. Un sfat va rog frumos, FUNDA! :**

Răspuns Câştigător
| jolie_9206 a răspuns:

Consider ca daca el te place nu trebuie sa fci foarte multe decat sa fi tu insati si nu strica putin flirt dar nu exagera. daca incearca sa iti spuna ceva fi sincera cu el si spune-i. daca simti ca nu poti sa-i zici, roag-o pe prietena ta sa o faca

10 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Cred ca suferi de nebagare in seama tu, cum doamne iarta-ma ceri sfaturi cand tu ai scris ca te-ai sarutat la12 ani iti place pozitia 69 si mai esti si premianta la intrebaride genul asta

b3bitsa a răspuns:

Ca sa te placa un baiat nu trebuie sa faci nimic, trebuie sa fii tu insuti, sa fii cat se poate de naturala! ei apreciaza asta, nu incerca sa te scoti in evidenta cu tot felul' de lucruri sau sa pari altfel, si sunt sigura ca ii artagi atentia!:* Bafta smug

| b3bitsa a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Pai ma, intrebarea aceea era pusa cum sa se faca placuta laughing) Doamne. inainte sa judeci uita-te mai bine straight face mie mi s-a demonstrat ca ma place dar am mentionat mai sus ca e timid si nu am avut ocazia sa vorbesc cu persoane de genul, si de aia am cerut sfaturi. Si ce *** te doare pe tine ce imi place mie si ce fac? imi urmaresti miscarile sau ce sa inteleg? jetttt ***

| Astaeparereamea a răspuns (pentru b3bitsa):

Ce gura ai

| Astaeparereamea a răspuns (pentru b3bitsa):

ce idee si-o face tipul ala despre tine? laughing la asa vocabular imi dau seama de caracterul persoanei

| b3bitsa a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Pai inainte sa dai cu parerea nu ma cunosti destul de bine, si la oamenii care judeca persoanele fara sa fie siguri pe ei de ce zic, sa afirme si ei ca sa nu taca ma dispera, si reactionez asa! Dragule, hai termina ca nu am chef de tine la ora asta. Pa, pa!

| Astaeparereamea a răspuns (pentru b3bitsa):

ma iei cu dragule dupa ce ma injuri, haaaai mama meaaaa!

| b3bitsa a răspuns (pentru Astaeparereamea):

laughing)))) Asta era sa vezi ca am putin bun simt si nu te iau ca pe un... sa nu mai zic, acum du-te ca te asteapta maica'ta! rolling on the floor)

| Astaeparereamea a răspuns (pentru b3bitsa):

de-aia am ajuns unde-am ajuns, din cauza educatiei de care da dovada una lume

| br0keNn a răspuns:

Eu iti propun ca atunci cand el vine ori ii spui ca il placi il iei intr-un loc mai retras(asta daca ai curaj), daca vezi ca el se lumineaza putin la fata dupa ce ii marturisesti ai putea incheia cu un sarut.