| Kiddu4Strange a întrebat:

happy. Deci,eu cu prietenul meu nu mai suntem asa apropiatistraight face joi & azi[vineri] nu a venit la scoala, nu stiu de ce, si de miercuri nu a dat nici un semn..la scoala nu vorbea cu mine.ce credeti ca incearca sa faca? Tin sa mentionez ca inainte de miercuri, vorbea cu mine si imi dadea mesaje in fiecare zi! Vrea sa se departeze de mine? Eu chiar nu tiu ce sa mai facsadde vorbit incerc sa vorbesc cu el, dar cand incerc e prea ocupat...Dar cu celante fete nu-i...Nu spune-ti,,desparte-te de el!,,pentru ca nu vreau! straight face
Apropo,ziua lui e martiwinking Si nu stiu cum sa ma comport cu el, adica, poate il enervezwinking

Voi ce credeti?straight face Dau funda! :*

2 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

E evident, ori e cu alta sau place alta tipa, ori pur si simplu nu mai vrea sa fie cu tine.

| kiss69kiss a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa o lasi mai moale. Il cam sufoci. Oricum trebuie sa discuti sincer cu el daca nu te baga in seama.