| zwarasevski a întrebat:

Deci eu vreau sa ii spun celui mai bun prieten ca imi place de el, dar eu nu cred ca e tocmai cea mai buna idee avand in vedere ca mi-e si cel mai bun prieten.Nu stiu ce sa fac. Poate ma ajutati sa imi ziceti daca ii bine sau nu sa-i spun! >Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Darkangelzn a răspuns:

E bine sa ii spui deoarece voi 2 puteti avea o relatie ca-n povesti.Deci concluzia mea este bine sa-i zici.

4 răspunsuri:
| Theaxniz a răspuns:

Spune-i ca il placi nu ai nimic de pierdut si in schimb tot o sa ramaneti cei mai buni prieteni

| JustM3JustABoy a răspuns:

Daca il saruti din senin se va supara pe tine, mai mult ca sigur! Si faza cu cel mai bun prieten e o prostie! Ce ai vrea sa te indragostesti de un strain? laughing
In fine, daca vrei si tii asa mult la el, ii spui si atunci vezi ce parere are, si asa te orientezi si tu mai bine : ramai cu el sau treci mai departewinking OK?

| DOARoVIATA a răspuns:

Un sarut valoreaza cat 1000 de cuvinte sarutal din senin ce se poate intampla in cel mai rau caz ai parea putin disperata dar in caz contarar tear saruta si el pe tine in continueare... sau daca consideri ca nu poti face asta spune-i uite eu te plac poate fi cv intre noi? si vezi ce zice doar nu poti trai in minciuna funda?

| andrei215 a răspuns:

Poi fai semne nu-s fal sa inteleaga cal placi ( sau excitel ) laughing)