| dana_9056 a întrebat:

Hei TPU, deci imi place de acest baiat. Iar ieri el mi-a zis ca nu ii place de mine si ca ii place de o colega de a mea.(Care e si lesbi ) Si cand i-am zis asta a zis ca zic doar asa ba chiar m-a rugat sa il ajut sa fie cu ea sad Si acum am aflat ca ei ii place de el. ( dar nu sunt sigura de asta pentru ca a mai fost cu baieti doar ca sa nu se prinda oamenii ca ea e lesbi ) si nu stiu ce sa fac. Si nu stiu cum sa ii dovedesc ca e lesbi fata aia..sau cum sa il fac sa ma placa. HELP. ( dau funda)

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Indiferent de motivul pentru care fata cu pricina a fost cu baieti, atat timp cat s-a culcat cu ei...nu prea e lesbi ci bisexuala. Daca ii si place realmente de el, atunci sigur e bi.

| wolder a răspuns:

El o place pe ea.
lasa-l sa fie cu ea, sa faca asta singur, daca e un barbat adevarat s-o cucereasca singur nu cu ajutorul tau.
nu te place, n-ai cum sa-l faci sa te placa.
lasa-i in pace
treaba ei ca e lesbi si e treaba ei ce face, nu te mai baga.

| gingergirl1 a răspuns:

Ai dovezi clare ca fata aia e "lesbi"? straight face
Fratee, accepta situatia, nu te place, asta e!

| DeliaDelii a răspuns:

Daca el a zis ca nu ii place de tine. Nu incerca sa mai fii cu el pentru ca daca o sa fie o sa fie doar sa isi bata joc si decat sa fii cu cineva care isi bate joc de tine mai bine demonstreaza-i ca se poate si fara el.

| miru20cmrecords a răspuns:

Nu te baga o sa afle el si trebuie sa intelegi ca nu ai pace de tine.

| Lumeaîn3D a răspuns:

Sfatul meu este să îţi cauţi alt băiat.De vreme ce băiatul în cauză vrea să fie cu altcineva, mai bine lasă-l în pace. Sunt mulţi băieţi drăguţi, aşa că nu-ţi mai pierde timpul cu el. Nu uita să fii puţin mai indiferentă, băieţi adoră acest lucru la fete. Poate că nu îi place de tine fiindcă crede că ieşti uşuratica. happy

| fightBack a răspuns:

Atitudinea ta nu o fost corecta de la inceput, Mare greseala ca i-ai spus ca e lesbi(chiar daca e sau nu). Daca vrei neaparat sa il cuceresti o sa trebuiasca sa intri intr-un joc ca s-o faci