| anonim_4396 a întrebat:

Hey,buna TPU!happy am o mare problemastraight face.este un baiat din scoala pe care il plac foarte mult,numai ca lui ii place de colega mea,ba chiar m-a rugat sa il ajut sa fie cu eastraight face eu l-am ajutat,dar colega mea nu a vrut,pentru ca nu ii place de el.acum mai vine pe la mine la clasa,vorbeste cu mine,dar numai despre colega mea.ce sa fac? va rog ajutati-ma! am id lui de mess si vorbesc cu el mai mereu...da cum sa il fac sa ma placastraight face.ce sa ii zic? Un mare Fundoix:X:*:* Va rog ajutati-ma~!

Răspuns Câştigător
| yanly a răspuns:

Uhh.urat.
mah, totusi cred ca merita sa incerci, adica pana la urma incercarea moarte n-are si daca nu iti raspunde sentimentelor, asta e, mergi mai departe pentru ca fiecare persoana are jumatatea ei si o sa o gasesti si tu love struck

4 răspunsuri:
| yanly a răspuns:

Spune-i ca trebuie sa vorbesti serios cu el, fa-l sa te asculte, spune-i ce simti si daca si el simte la fel: Voila.tongue

| 0hippy0 a răspuns (pentru yanly):

Da.dar el vrea sa fie cu colega mea.si plus ca ea imi e o buna prietenastraight face chiar nu stiu ce sa fac.el cred ca nu simte ceea ce simt eu, din pacate.:yawncrying

| yanly a răspuns (pentru 0hippy0):

Uhh.urat.
mah, totusi cred ca merita sa incerci, adica pana la urma incercarea moarte n-are si daca nu iti raspunde sentimentelor, asta e, mergi mai departe pentru ca fiecare persoana are jumatatea ei si o sa o gasesti si tu love struck

| yanly a răspuns:

Intreba-l. Fa-i avansuri, poate se prinde ceva.:p

| alex2222222222222222222222222222222222 a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el spune-i ca il placi si pote si el te place pe tine mai sty