| anonim_4396 a întrebat:

despre ce subiecte as putea sa vb cu un baiat de care imi place pe mess? Adica ce i.as putea spune mai interesant? dau fnditzaa love struck

Răspuns Câştigător
| LovelyAnna a răspuns:

Muzica, preferinte si cand deveniti prieteni puteti vorbii despre iubire, despre ce inseamna dragostea pentru elkiss succes funda?big grin:X

7 răspunsuri:
| Maui a răspuns:

Afla ce ii place. Vezi ce aveti in comun.

Răspuns utilizator avertizat
| Maui a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Bine zis, dar sa fie din aceeasi localitate.

Răspuns utilizator avertizat
| Maui a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Cred ca ar fi dragoste la prima vedere. Cand vezi o poza cu un model frumos, pe gustul tau, nu incepi sa ai fantezii sexuale? Bine, normal asta nu e dragoste, mai mult e simpatie, atractie, dorinta de a avea acea persoana.

Răspuns utilizator avertizat
| Lennowen a răspuns:

Pai gaseste lucruri in comun si poti intreba si lucruri banale ex. Care este aroma ta de inghetata favorita? si poate gasesti ceva sa ai in comun cu el, si poate ai succes.