| βέiiiβiii_5950 a întrebat:

Ce l-as putea pe un baiat pe mess[de care imi place, si si lui ii place de mine]. ce subiecte sa deschid?happy ce sa il intreb asa mai" interesant" big grin funda:X

4 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Bai intrebal ori ce daca esti indrazneata ca doar si el e om ce doar nu e asa deosebit de trebuie sa vb lucruri printzesti cu el laughing

| βέiiiβiii_5950 explică:

Intreba...scuze

| βέiiiβiii_5950 explică:

Pai aia e ideea...ca nu imi vine nimic in minte cand vorbesc cu el...ideeii?big grin

| IuLi_1741 a răspuns:

Spune-i catd emult iit palce de el cat ti la el ca vrei sa te intelnesti cu el mereu si cat de atlethic este! FUNDA PLS CHIAR MERGE