| anonim_4396 a întrebat:

despre ce subiecte as putea sa vb cu un baiat de care imi place pe mess? Adica ce i.as putea spune mai interesant? dau fnditzaa love struck

Răspuns Câştigător
| LovelyAnna a răspuns:

Muzica, preferinte si cand deveniti prieteni puteti vorbii despre iubire, despre ce inseamna dragostea pentru elkiss succes funda?big grin:X

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Maui a răspuns:

Afla ce ii place. Vezi ce aveti in comun.

| Lennowen a răspuns:

Pai gaseste lucruri in comun si poti intreba si lucruri banale ex. Care este aroma ta de inghetata favorita? si poate gasesti ceva sa ai in comun cu el, si poate ai succes.