| marina11 a întrebat:

Buna!
vreau sa`mi spune`ti si mie niste subiecte de discutie pe mess intre o fata si un baiat. mi`e imi place de baiat si as vrea sa il seduc usor... funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Of, dar tu nu stii ca un baiat ar trebui sa-l seduci in propriul tau stil? Trebuie sa fii originala in felul tau, si naturala ca sa poti cucerii un baiat cu adevarat. Fii sensibila, amuzanta, arata-i ca ai simtul umorului si nu in ultimul rand calitatiile tale. Subiecte de discutie sunt cu sutele, slava Domnului. Il poti intrebare despre:
-pasiunile lui [apoi sa comentati cu privire la ele]
-culoarea lui preferata
-genul de muzica preferat
-cantaretul preferat
-actorul preferat
-melodia preferata
-mancarea preferata
-despre o anumita persoana
-ii trimiti ceva care tie ti se pare super; un videoclip ceva il intrebi cum i se pare si continuati discutia pe tema respectiva.
Cum am mai zis, subiecte sunt multe.
O zi buna!