| TheodoraPreda a întrebat:

Hei,TPU din vara voiam sa ma uit la niste poze cu mine pe telefonul mamei mele si faza e ca...am vazut poze porno cu ea si gagicul ei :c mama avand 40 de ani si ala 28 :c Adica..nu mai suport nu stiu ce sa mai fac ma face proasta ala fara motiv isi cam bate joc de mine sta si face pe schizofrenicu' de parca ar fii interesant.Adica ..am vazut-o cu sperma pe... Asa ma rog si multe altele la chestia asta am ramas uimita.Adica inteleg ca oamenii mai fac si ei sex dar poze porno? Nu prea mi se pare normal mai ales la mama. Vreau si eu niste metode cum sa ma calmez.Nu vreau sa vorbesc cu ea despre asta, stie ca le-am vazut.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mama ta la varsta de 40 de ani, inca poate fi considerata o femeie "in floarea varstei" si daca are si un corp care arata foarte bine dezbracata/nud, nu poate fi incriminata ca si-a facut acele poze provocatoare menite sa-l tine aproape/in mrejele ei pe mult mai tanarul iubit. Trebuie sa intelegi ca are tot dreptul sa-si traiasca o posibila "a doua tinerete" (in cazul in care nu mai are sot). Pana in momentul in care nu te afecteaza in mod direct pe tine, nici nu ar fi indicat sa ii dai de inteles ca te "deranjeaza" al ei iubit sau idila dintre ei si cel mai indicat ar fi sa treci sub tacere,"sa uiti" efectiv intraga intamplare.

| neutrino a răspuns:

Admite ca si mama ta este femeie si nu ar trebuie sa o judeci, pana cand nu vei sti si intelege tot adevarul. Cine te-a pus sa te uiti in telefonul ei, nu stii ca telefonul face parte din lucrurile strict personale?

| Emilian65 a răspuns:

Cine te-a pus sa te uiti in telefonul mamei tale? Nu te asteptai sa gasesti asemenea poze? Acum ca le-ai vazut, nu te mai uita de acum incolo in telefonul mamei ca cine stie ce mai gasesti si care te supara rau de tot.

| grab a răspuns:

Ii zici maica-ti sa isi controleze prostu altfel suni la politie pentru hartuire. cand pui filmuletele pe un share sa le vedem si noi?! happy

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Fura.i cremele scumpe ale mamei tale si incearca sa o faci sa creada ca tipul ala le ia, te gandesti tu cum o sa faci dar iti spun ca 100% merge faza, testata personal