| didy_8995 a întrebat:

Eu am cunoscut un baiat care este cu 3 ani mai mare ca mine
El mi-a zis ca ma place si vrea sa fie cu mine Dar eu inca nu il cunosteam aproape deloc acum ca l-am cunoscut am iesit cu el afara si am inceput sa ne apropiem Am iesit intr-o seara afara si dinjoaca ne-am sarutat atunci el m-a intrebat pe mine daca suntem impreuna si eu i-am zis ca da In fine totu' bine si frumos pana cand a doua zi dupa ce sa zic "ne-am combinat". erau zilele orasului. seara discoteca la la la noi nu voiam ca toata lumea sa stie de relatia dintre noi 2 asa ca decat ne-am salutat si atat Eu am dansat cu prietenele si prieteni, el presupun ca era gelos, sis-a cam suparat A doua zi el m-a bagat in seama pe facebook si eu l-am intrebat daca noi mai suntem impreuna el a zis ca nu stie ca eu cu o seara in urma dansam cu toti amici mei si ca s-a impacat si cu fost lui prietena.Aici a fost cu totul o lovitura eu il placeam chiar daca am fost doar o zi impreuna iar acum dupa aproape o saptamana jumate inca vreau sa ma impac cu el cred ca si pentru alea 5 ore sau cat am stat cu el doar noi amandoi si am vorbit chiar am inceput sa il iubesc un pic si nu stiu ce sa fac. tot incerc sa ies cu el afara dar mereu intervine ceva (cineva) Dau FUNDA! celui ce ma ajuta

Răspuns Câştigător
| IAmTheLegendary a răspuns:

Din câte am îțeles eu e că nu vroiai sa afle careva ca esti cu el, ai facut un pas bun dar puteai sa il iei de manuta frumusel sa il duci intr-un loc sa vorbiti de aceasta faza.

Apropo cati ani ai tu fetita?

Probabil din joaca, el s-a prefacut k te plake..Nu mai vorbi cu el lasa-l o zi singur si dupa abordeaza-l pe facebook si spune-i k il iubesti mult si ca suferi ca s-a impacat cu fosta Poate el te va crede si veti fi din nou impreuna! 1

Fundita?+VOT?

| didy_8995 explică (pentru IAmTheLegendary):

Mersi de incurajari :* Te pup dulce AI FUNDITA :* Mersi si de rabdare.

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi ai obtinut ce ai meritat! Ai vrut sa nu se afle de relatia ta cu el. Uite ca nu-l mai ai.

| didy_8995 explică (pentru onasis1961):

Amandoi nu am vrut sa se afle nu doar eu :* mersi oricum pentru rabdare :* si sincer nu cred ca merit astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai baiatu' s-a simtit prost cand tu doar l-ai salutat si apoi ai stat cu amicii. Eu il inteleg, adica suntem impreuna dar ne facem ca nu suntem, ti-e rusine cu el? Cauta-ti alt fraier pe care sa-l prostesti.

| didy_8995 explică (pentru anonim_4396):

Amandoi nu am vrut sa se afle nu doar eu :* mersi oricum pentru rabdare :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru didy_8995):

Pai de ce? Asa pe ascuns nu nu prea e bine ca stiu baietii ca tu esti libera si o sa se dea la tine si el o sa fie gelos, valabil si invers. Ma rog, e relatia vostra, procedati cum credeti de cuviinta.

| WildDream a răspuns:

Ai vrut sa ascunzi relatia acum nu mai ai ce relatie sa ascunzi. Cred ca s-a simtit jignit asa ca si-a gasit alta fata careia sa nu-i fie rusine cu el.

| didy_8995 explică (pentru WildDream):

Nici unul dintre noi nu vroia sa se stiewinking mersi oricum :*

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

N-a fost frumoos. Iti era rusine cu el ssau ce?

| didy_8995 explică:

Aman2 nu voiam ca lumea sa stie... dar mersi mult la toti :* pentru "incurajari ". tot el a venit la mine sa ne impacam si ne-am impacat big grin