| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU happy Eu si cu prietenul meu ne am inceput viata sexuala luna trecuta, cand a venit la mine in saptamana din 7-12 Februarie.
Am facut o protejat si fara probleme doar in ultimele doua zile inainte sa plece. Pe 14 Februarie normal imi venea ciclul a intarziat 4 zile si mi a venit pe 18 foarte mult.
Luna asta, a fost pe 17, 18 si 19 la mine si am facut sex de fiecare data protejat. dar chiar de 3-4 ori pe zi, mult mai mult decat luna trecuta. E 22 astazi si inca nu mi a venit, ar trebui sa ma ingrijorez?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi la medic, el stie nu noi.

| RAY a răspuns:

Daca a facut-o protejat cum sa fi gravida, e ceva normal sa intarzie ciclul intre 3 -5 saptamani

| corbulalbrosu a răspuns:

Pornitrea menstruatiei se va produce in zilele urmatoare, deoarece ati intretinut sex in perioada imediat dinaintea menstruatiei cand procreerea este imposibila si de asemenea actele sexuale au fost protejate. Este stabilit stiintific ca in perioada de 8-9 zile dinainte de menstruatie teoretic este imposibil sa se formeze o sarcina, bininteles in cazul in care ciclul menstrual este unul catusi de cat regulat. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Daca actele sexuale au fost protejate, nu ai cum sa fi ramas gravida.