| Roxidd19 a întrebat:

Fundaa! Ce sa fac? crying Baiatu' de care-mi place (cred ca si el). I-am trimis un mesaj nestind (el) care e numarul meu. A intrebat mai multe pesoare daca numarul respectiv e al meu si pana la urma a salvat numarul in telefon.( nu are centi sa vb cu mine dar eu am). Aseara mia terimis un mesaj pe mess si m-a intrebat daca sunt si nu eram sad. Ce credeti ar trebui sa-l sun azi? Ce iasi putea zice?

Răspuns Câştigător
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Logik ca trebuie sa il suni...si parerea meah este ca ar trebui sa ii spui asa::
Am vaz ca miai lasat un mesaj pe mess...dar nu eram...ce ai vrut sa imi spui?

asta de fapt e un motiv ca sa il suni si de aici mai departe totu decurge de la sine...nu e greu:*

3 răspunsuri:
| frumusikgirl1 a răspuns:

Dawinkingfunda?smug

| DonAnonymius a răspuns:

Da,niciodată nu rata astfel de ocazii.Ce ai de pierdut?

| Taiiii a răspuns:

Sunalll nu rata ocazia poate nu va mai fi o a doua... nu ai nimica de pierdut ...la urma urmei daca nu o sa fie nimic macar sti ca ai incercat :* funda.:d