| Roxidd19 a întrebat:

Am nevoie din nou de ajutor :. Deci baiatu de care-mi place (care a vb cu prietenul lui si i-a spus ca ma place si el). Am facut rost de numarul lui de telefon :d. Ce credeti, ar trebui sa-l sun sau sa-i scriu mesaj? urgent! Fundaalove struck

3 răspunsuri:
| justDaisy a răspuns:

Te place, il placi, c mai astepti? La atachee hee

| Mafiika a răspuns:

Eu cred ca mai intii ar trebui sa sal pindesti mai binisor si sa afli mai multe despre ce cred despre tine si apoi apropiete intr-o zi si daca el vrea sa se intilneasca ci tine fa tu primul pas sau dai un semn iar el va deveni mai curajos si te asigur ca in curind veti fi perechi

| tudor2020 a răspuns:

Ar trebui sa il suni, deoarece daca dai mesaj va crede ca mai ai pe cineva, sau iti place de cineva. Crede-ma, sunt baiat.:* Funda?:X