| Enca_Davidutz_1997 a întrebat:

Hei TPU i-am vorbit iubitei mele pervers si mi-a zis ca i-au venit chefuri sexuale si ca nu mai poate, vrea sa o facem, fiind virgina ea.
Nu stiu ce sa cred, poate sa aiba asa chefuri mari fara sa o fi facut-o vreodata sau doar ma minte ca e virgina?
Ps sunt tigan si la noi e destul de important asta.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta are daca-i virgina, ce ai de gand sa o cumperi?
Cere-i sa-ti aduca certificat de la medic si atunci o poti platii fara probleme.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dorintele de a intretine contacte sexuale apar incepand din perioada de pubertate si sunt cu atat mai puternice cu cat libidoul este mai intens, dar mai ales in situtia in care apar si anumiti factori excitanti. Excitarea se produce indiferent de sexul persoanei aflate in situatia respectiva, de varsta acestuia, sau daca este inca virgina sau daca si-a inceput deja viata sexuala. O excitare mai intensa indiferent de natura sa, va induce intotdeauna atat dorinta de a intretine un act sexual sau necesitatea unei masturbari prin care organismul va fi eliberat de stresul hormonal existent in acel moment. Multa sanatate!

| corbulalbrosu a răspuns:

In privinta virginitatii unei fete nimeni nu se poate pronunta si din acest motiv va trebui sa o crezi pe cuvant dat de ea. Nici macar cel mai expert medic ginecolog din intreaga lume, orice investigatie ar efectua nu va putea preciza niciodata daca vaginul a fost penetrat sau nu, deoarece in urma introducerii penisului sau a oricarui alt obiect in vagin acesta nu lasa/nu ramane absolut nicio urma vizibila sau de alta natura materiala privind dezvirginarea, iar asta se datoreaza si faptului ca VIRGINITATEA este de fapt o notiune psihica, un concept mental si nicidecum de natura fizica, vizibila, palpabila. Medicul poate constata doar starea fizica a himenului si anume daca aceasta mai este sau nu intacta sau a fost DEFLORATA, dar de asemenea nici in acest caz nu se poate pronunta ferm/precis asupra factorului care a provocat deflorarea deoarece aceasta se poate produce din mai multe motive, chiar foarte diferite si nu neaparat de natura sexuala. Din acest motiv nici un medic ginecolog nu se va hazarda vreodata sa se pronunte in privinta modului in care s-a produs lezarea/ruperea himenului, adica deflorarea, iar in privinta virginitatii nici pe atat. Deci va trebui sa crezi, admiti ceea ce iti va spune fata/iubita. Sanatate!

| T0T a răspuns:

Ce important e că la voi se dezvirginează și copii dar asta e partea a doua. Chef poate avea fie că e virgină sau nu, nu prea îți poți da seama ușor de asta, ai șansa să îți dai doar după ce o faci dar faptul e consumat.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai incredere in ea, las-o ca gaseste ea pe altul.

| Nikoon a răspuns:

Hasmorocar