| Bogdan35 a întrebat:

Buna, sunt de ceva timp cu o fata și azi a venit la mine acasă, am inceput sa ne sărutăm și la un moment dat am atins-o aproape de zona intima și instant și-a închis picioarele și nu am mai continuat, iar după ce am terminat se comporta ciudat, era gânditoare și puțin nesigură, nu știu exact cum sa descriu (precizez că e încă virgina).

Sa mă simt prost pentru asta?

16 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De ce sa te simti prost? Daca nu ati discutat lucruri intime, cum sa afli altfel daca isi doreste sa treaca la alte lucruri sau nu? Incearcati sa aveti o relatie deschisa si sa comunicati despre voi si dorintele voastre.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca da, ca nu-i normal sa pipai fetele pe pasarica.
A fost un gest obraznic, de nesimtit de aceea s-a retras.
Cere-ti iertare si nu mai atunge fata unde nu este permis.

| Bogdan35 explică (pentru Violleta2022):

Sunteți într-o relație cumva?, Că la prima vedere pare că nu prea avețilaughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bogdan35):

Macar ai idee cu cine vorbesti?
Relatia mea este bine, sanatoasa, lunga si fericita si copii nostri de asemenea.

| Bogdan35 explică (pentru Violleta2022):

Nu doamna, nu am idee, mi-am format opinia după ce ați scris prima data, și cu greu îmi vine să cred că aveți copii, bănuiesc că știți cum se fac

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bogdan35):

Evident ca nu ai pic de experinta de viata.
Am copii mari, sunt adulti ei insusi... si da, sunt cunsocuta aici de persoane reale, care ma stiu pe real.

| Bogdan35 explică (pentru Violleta2022):

Am vorbit în altă limbă cumva?, Pare că nu mă înțelegeți, nu v-am întrebat dacă sunteții cunoscuta, dar probabil va imaginați lucruri,
sunteți sigura că familia dumneavoastră este reală?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bogdan35):

Mai baitel, iti spun pentru a nu stiu cata oara, ca nu stii ce vorbesti si nu ai experienta de viata ori esti incapabil sa intelegi ce-ti tot spun.
Da, am familia, am copii adulti, am sot, am o casnicie fericita si longeviva si am si job, ti-am explicat ca sunt pe forum persoane care ma cunosc in viata reala, adulti, nu copilasi ca tine.

| Bogdan35 explică (pentru Violleta2022):

Eu v-am întrebat strict de relație și copii, nu de job-ul și relațiile sociale ale Dvs, oricum, tot nu cred asta, nu cred o femeie care spune că un băiat nu are voie să atingă fata la "păsărică" că are copii, că asta e și ideea, trebuie sa atingi la păsărică că sa ai copii

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bogdan35):

Nici un baiat cu bun simt nu atinge fata la pasarica, mai ales la anisorii vostri.
Inteleg cand sunteti mari si adulti si atunci ati discutat despre sex si viata sexuala impreuna, dar in nici un caz eu nu mi-am educat copii sa accepte asemenea gesturi vulgare si golanesti, de cand erau adolescenti.
Nu stiu cum te-au educat parintii dar evident ca nu ti-au facut educatie normala, sanatoasa si nici de bun simt.

| Bogdan35 explică (pentru Violleta2022):

Tot nu cred că aveți familie

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bogdan35):

Chiar nu ma interseaza ce crezi tu sau nu happy

| Bogdan35 explică (pentru Violleta2022):

Nici pe mine nu mă interesează dacă vă interesează sau nu?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu te simți prost.

| Genevaaa a răspuns:

Probabil a avut discutie cu mama ei si i-a spus ca baietii vor aia si fac aia, tu să nu i lasi. Gen a speriat o și a pus o le ganduri cand tu ai atins o, poate credea ca vrei direct in momentul ăla sa faceti ceva dar oricum la modul general nu era pregatita. Poate in viitor va fi mai bine. Nu cred ca e ceva anormal, doar depinde unii se dezinhiba mai greu happy

| gogugogugogu a răspuns:

Nu. Probabil emotiile au bulversat-o putin, o sa-si revina.