| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Hei TPU, imi place de o fata. Adica, ieri imi tot zicea "iubitule" etc, nu ma lasa in pace. Dar din pacate, azi mi-a zis un baiat ca face caterinca, bun...O alta fata zicea tot asa caterinca, dar azi am auzit-o eu cand i-a spus unei fete ca vrea sa fie cu mine.

Nu m-am gandit eu prea mult, nu o bagam in seama cand ma chema sau alte chestii. Se ruga de mine sa vin sa-mi explice, si a zis ca nu ma lasa sa plec pana nu zic ca "Nu face caterina" Si chiar m-ar deranja asta. Sa-mi placa de o fata si ea sa faca misto,
Am vorbit cu ea la telefon, m-am dat drept prietenul meu, am intrebat-o. Tu iti bati joc de el?
Ea a zis nu
dupa mai mult conversatii, am inrtebat-o iar
iti bati joc de el, sau chiar il iubesti?
Ea mi-a spus doar : Dar ce te intereseaza pe tine, stie el deja...
Sincer nu stiu ce sa credsad

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Iar tu?
Las-o mă în pace!

| cinderellaindreams a răspuns:

Te place! Doar ca nu vrea sa recunoasca asta direct, asa ca se preface ca face caterinca, insa simte ceva acolo adanc pentru tine...

| GinglindSummer a răspuns:

Sigur ca te place! tu ai ignorato! a incercat sa iti explice dar nici nu ai vrut sa o asculti... trebuie sa-ti para rau acum) TE PLACE

| Ionescu_Florin_1989 a răspuns:

Da ma te place sigur nu sta pe ganduri da te la ea, bagate in seama cu ea vezi tu ce faci sall!