| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Hei TPU, imi place de o fata. Adica, ieri imi tot zicea "iubitule" etc, nu ma lasa in pace. Dar din pacate, azi mi-a zis un baiat ca face caterinca, bun...O alta fata zicea tot asa caterinca, dar azi am auzit-o eu cand i-a spus unei fete ca vrea sa fie cu mine.
Nu m-am gandit eu prea mult, nu o bagam in seama cand ma chema sau alte chestii. Se ruga de mine sa vin sa-mi explice, si a zis ca nu ma lasa sa plec pana nu zic ca "Nu face caterina" Si chiar m-ar deranja asta. Sa-mi placa de o fata si ea sa faca misto, Ajutati-ma
Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| EdKode a răspuns:

Faptul ca ti-a zis "te iubesc" nu dovedeste ca chiar te iubeste. Poate sa faca misto la fel ca si cu "iubitule". Am patit si eu cand eram prin liceu chestii de-astea, dar stiam ca e la misto. Sper sa fie totusi pe bune, bafta. happy

| neutrino a răspuns:

Iata ca ratusca cea urata este un baiat care, in loc sa pacaleasca el fetele, este el pacalit.

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns (pentru neutrino):

Bine zis amigo.

| AndreeaMP a răspuns (pentru neutrino):

laughing))

| RatuscaCeaUrata explică (pentru neutrino):

Exactsad

| h3r a răspuns:

Face mișto... poate pentru că ești rățușca cea urâtă...

| RatuscaCeaUrata explică (pentru h3r):

Contul nu este al meulaughing Doar l-am imprumutat de la un prieten.:*Lenea asta.

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Prietene iti dau un sfat: profita dar nu pune la suflet vezi si tu ce se intampla daca iti arata cu adevarat ca te place incercati sa aveti o relatie. Saruto daca te tine. Dar ori ce ai face nu pune la suflet te avertizez eu am facut prostia asta si inca nu am trecut peste. Inca odata iti mai zic: Nu pune la suflet tu doar vezi ce se mai intampla si intra in joc. Bafta.

| FetitzaCuOchiAlbastrii a răspuns:

Fetele pot iubi si o pereche de pantofi si sa aiba mai multe. Deci un simplu "te iubesc" nu inseamna ca e si adevarat. Intai sa-ti demonstreze daca e asa apoi restul ca nu stii peste cine dai si te face de nu stii nici cine esti

| RatuscaCeaUrata explică:

Am uitat sa zic, azi i-am zis sa-mi dovedeasca, mi-a zis doar ''Te iubesc''