| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat care este mai mare decat mine cu 4 ani...nu stiu ce sa fac pentru ca uneori imi da senzatia ca ma place alteori nu.Deci acum sunt foarte confuza...ce ar trebui sa fac ca sa stiu sigur ca ma place? Dau fundita+vot puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| unavaible a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el, este cea mai buna solutie, sa stii ca nu te mananca. Dar, niciodata sa nu pui pe altcineva sa vorbeasca in locul tau, este cea mai mare greseala. Acea persoana ar putea fi rau intentionata, o stiu din proprie experienta. Daca nu ai curaj poti vorbi cu el pe mess. Fii naturala si poarta o discutie deschisa cu el, cine stie ce va zice? Bafta:*

1 răspuns:
| sleeppy a răspuns:

Pai nu trebuie sa-i spui ca il placi pur si simplu incearca sa vorbesti cu el, sa ii tragi atentia.fa orice numai nu-i spune fiindca el o sa te creada confuza