| queen_5367 a întrebat:

De ce de multe ori am senzatia ca imi place un baiat numai cand nu e langa mine, dar dk e sa ne intalnim imi dau seama ca nu am nimic pentru el...sunt confuza

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Poate ca esti prea critica, cu tine si cu ei...mai lasa si u dl tine, ca nimeni nu e perfecthee hee

3 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Multumeeeeeeeeeeeeeeesc! am si eu o funditaaaaaaaaaaaaaahee hee

| pufulik a răspuns:

Si eu patesc la fel...probabil nu e ce asteptam noi cu adevarat de la un baiat dar cu toate astea ne incapatanam ca il vrem pe respectivul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place baiatul doar ca aspect fizic. Cand ajungi sa-i cunosti caracterul, esti dezamgita deoarece nu se compara ca ce asteptai tu sa gasesti.