| RockOrNothin a întrebat:

Imi place de un baiat. FOARTE MULT. Care din intamplare imi seamana in unele privinte. E cu un an mai mare ca mine ( sad )

Stiu ca s-au mai pus multe intrebari d-astea,dar...

De obicei ramane in clasa si cand mai trece pe hol il salut (si rosesc si zambesc,sunt stangace etc daca vorbesc cu el. SAU daca il vad). Alteori mai si continuam discutia. Si-s tare confuza,mai ales pentru ca eu i-am zis acum vreun an ca-mi place de el,si consider ca si el ar trebui sa faca la fel straight face

Oricum, prietenii imi spun ca si el se comporta exact ca mine (roseste, zambeste si se balbaie). Oricum e mai timid de felul lui.

Eu ce **** ar trebui sa cred?hee hee

Răspuns Câştigător
| madddd a răspuns:

Draga mea, fata de noi fetele, baietii, spre surprinderea tuturor au un talent: ei nu isi arata imediat sentimentele fata de o fata, dureaza ceva timp, cateodata chiar pre mult. Dar din ce ai spus tu, eu cred ca te place, dar nu stie cum sa o arate.

3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Ar trebui sa nu crezi nimic ci sa il intrebi direct daca ii place sau nu de tine
si asa ai scapa de multe ganduri

| PreaTareღ a răspuns:

El se comporta exact ca tine (roseste, zambeste si se balbaie). _.
Crede ca tu iubeste si continuie sa-l iubesti incercand fara sa te rusinezi,
puppy dog eyes.
Fundiță?
Strang 30; o3

| PreaTareღ a răspuns:

Iubestel in continurare.