| qazwe a întrebat:

Imi place de un baiat dar e mai mic decat mine si aproape ma ignora. Parca e speriat de orice misca; e introvertitwinking Ideea e ca nu stiu cum sa fac sa ne imprietenim. Ajutor va rog!

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Intră în vorbă cu el, prinde-l singur și poți să-l întrebi.
Sau pe facebook dacă ai adresa lui.
Păi nu toată lumea este sociabilă, să fii sigură de asta. Unii sunt introvertiți alții extrovertiți. Fiecare cu temperamentul său.

| RAY a răspuns:

Adica speriat de toate cum? ca poate e normal sa fie speriat la varsta lui, poate e timid si evita fetele nu ca e speriat pur si simplu le evita, vorbeste cu el online sau fata in fata sau poate e o placere de o zi, doua apoi trece si chiar te crede si apoi crede ca e tiai batut joc de el, tu il placi ca te ignora daca nu tear ignora nu l-ai mai place, ce varste aveti?