| diana252 a întrebat:

am nevoie de ajutor imi place de un baiat, care ma cam ignora si ma crede dusmanca(nu stiu de ce? nu am facut nimic rau) e cu un am mai mare ca mine... vreau sfaturi va rog! fundita

Răspuns Câştigător
| natalia_6286 a răspuns:

Pai incearca sa te apropii de el si sa ii vorbesti! daca te crede dusmanca e posibil ca cineva sa ii fi spus ceva de tine.de asta cel mai bine e sa il iei de o parte si sa ai o discutie cu el, sa lamuriti lucrurile. pop

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ia incearca sa ramai cu el la o plimbarica si sa-i zici cu bun si indesat cum sta treaba asa sper ca te va intelege.