| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat cu un an mai mare decat mine. Ne stim doar din vedere dar nu prea ne cunoastem sau vorbim, chiar daca suntem in aceeasi scoala. Cum sa ma bag in vorba cu el? Ce-ar trebui sa fac sa ne imprietenim? big grin

2 răspunsuri:
| nebunick a răspuns:

Fii mai tupeista. cere-i id`ul. vorbiti pe mess. spune-i ca vrei sa va cunoasteti. daca el nu te baga in seama, baga`l tu. :*

| Stefanyy_Stefyy_1989 a răspuns:

Fii atenta cum il abordezi sa nu te creada disperata.:d. si vei reusi usor usor sa va cunoasteti fii sigura! :d.