| Közmyn17 a întrebat:

Intebarea mea ma framanta de ceva zile. Imi place mult de o colega de clasa, insa eu stau si cu baietii, dar si cu fetele. Din cate am observat, ea ma considera doar un coleg de clasa, un prieten. Cateodata, insa se uita la mine cu privirea aceea...intzelegetzi voi, care imi da fiori. In fine, vorba vine, si o intreb intr-o pauza, cu niste prietene de-ale ei langa ea, ce ii face iubirea. Ea a zis ca nu a mai vb demult cu el si ca amandoi se plac unul pe altul. Ok. Daca e asa, de ce cateodata imi arunca priviri din acelea? Ce sa inteleg?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Poate sa insemne ceea ce speri, dar tot asa poate sa nu insemne nimic. A te considera mai mult decat un prieten implica mult mai mult decat o privire seducatoare.Trebuie sa intri mai mult in detalii, si sa-i vezi adevaratele sentimente fata de tine.Si daca simte ceva pentru tine, cat de putin, nu abandona lupta.Considera ca 50% e castigata happy

4 răspunsuri:
| deeapirsuletz a răspuns:

Hey privirea seducatoare poate fi pentu-ca vrea sa faca baieti sa moara dupa ea asa sunt fetele... dar acum depinde cum este ea daca este mi timida cu baieti care ii plac ei cu sigurnta face asa la misto... daca este mai libertia si isi exprima sentimentele poate chiar ii place de tine i vrea sa te cucereasca...acum depinde...incearca sa vorbesti cu ea mai mult sa ramaneti voi 2 si vezi cum se compora cand e singura cu tine si cand sunt si prietenele eilove strucksucceslove struck

Răspuns utilizator avertizat
| sergiu2525 a răspuns:

Asa sunt fetele,... le place sa-i faca pe baieti sa se amageasca, eu colegele mele ma inteleg foarte bine si toate au prieten, implus, daca e asa cum zici tu fai si tu priviri, ca doar no sa se supere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intelegi ca ea nu o sa vina la tine sa-ti ceara ceva. te asteapta sa indraznesti si se enerveaza daca astepti prea mult.stii cum e; obraznicul mananca praznicul.asa ca nu lasa fata sa te astepte prea mult.va-ti privit destu.treci si la vorbe. faptele vin de la sine.