| Patricia13BlackCat a întrebat:

Imi place de un tip dintr-a saptea de la mine de la scoala, dar va parasi scoala dintr-a noua (sunt intr-a cincea!), de unul de pe un site de copii destepti care ma apara si un pic, si de altul care vine in parc saptamanal. de fiecare imi place astfel: primul(il cheama dodo)-70%; al doilea (theodor)-99% si al treilea(Vlad-50%.

Care credeti ca ar fi potrivit pentru mine? Dau funda love struck

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ia-ti o bara si freacate de ea, ca vad ca esti cam fierbinte, si nu prea iti arde de scoala

| gingergirl1 a răspuns:

Bai sincer, si mie mi-a placut de mai multi baieti in acelasi timp(ma rog doar de unul cu adevarat) Dar cu poti pune o astfel de intrebare, crezi ca ii cunostem noi mai bine? laughing Doamnee ce copila laughing ok, in a5a imi placea tare mult de un baiat dar mi-a placut DOAR DE EL 2-3 ani Oricum dupa procentele alea ale tale il placi pe Theodor cel mai mult, atunci de ce mai intrebi, dar intrebarea este daca si ei te plac pe tine

| NnDWtf a răspuns:

Si ce teorema ai folosit sa-ti dai seama de procentele fiecaruia?
Ai 11 ani si umbli dupa penis? Eu zic sa iti vezi de scoala sincer sa fiu.
In orice caz, daca tot ai calculat tu asa procentele, nu ti se pare logic sa incerci cu theodor?

| RoxKnkK a răspuns:

Mai bine te ti de scoala ...si lasa-i pe aia din a 9 ca nu sunt in a 5...veziti de scuala si lasa ***