| andreeasosweet a întrebat:

Hei TPU?! imi poate spunde vreo fata care sunt cele mai folositoare tampoane (always, bella, discreet ) care?

Răspuns Câştigător
| XxAndreea a răspuns:

Parerea mea este ca cele mai folosite sunt always.:*

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, fiecare fată este unică si ce îi este folositor unei fete alteia poate să nu îi fie, este la fel ca si cu medicamentele.

| h3r a răspuns:

Discreet sunt proteslipuri în general.
Always sunt cele mai folosite de fete, femei. Și merită, sunt cele mai bune, cele mai rezistente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Gama Always Ultra este cea mai folosita.
Te pup!

| lauraroxi a răspuns:

Always

| anamimanonim a răspuns:

Always

| pisi03 a răspuns:

Buna..cred ca toate tampoanele sunt bune.eu folosesc always sunt foarte bune, absorb bine si sunt si confortabile. incearca

| Cătălinaa14 a răspuns:

Hei. Pai fiecare fată e unică în felul ei, aşa că în care te simţi tu cel mai bine, acela este cel mai folositor pentru tine.
Cele mai folosite sunt always, dar diferă de la fată la fată.