| Twist a întrebat:

In clasa prietenei mele cele mai bune e un baiat simpatic de care imi place oare cum.Lui i-a placut de mine acum cateva lunithinking iar eu atunci nu il bagam in seama aasa mult chiar daca il consideram dragut si atunci. Dar problemma e ca acum il simpatizez eu si nu stiu cum sa'i dau de inteles.Inainte el spunea primul ceva pe mess si asa incepeam sa vorbim acum cand ii zic eu ceva raspunde "sec". Nu stiu cum as putea sa ii dau de inteles ca il plac fara sa fie prea direct. A, si un prieten de'al lui i-a spus prietenei mele ca inca ma place.
fuda+folositor:*
multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alessya90 a răspuns:

Buna. Intr-un fel te inteleg si te cred ca nu e usor sa vezi "ce ai distrus cu mana ta". De exemplu poti sa mergi mai mult in clasa prietenei tale si sa il bagi si pe el in seama, daca se afla prin preajma. Nu te da batuta si nu te demoraliza pentru ca asa se ruineaza totul prea repede. Daca vrei sa ii spui mi direct spune-i ca mai vrei o a doua sansa. Lupta in continuare pentru el, pentru ca daca nu o faci cu siguranta el isi va gasi pe altcineva(asa sunt baietii)

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

S-o fi plictisit. Gen a vazut atunci ca tu nu ii raspundeai si i s-a taiat acum. Slabe sanse sa-i revina, iti zic din experienta.