| Legend123 a întrebat:

.ieri si alaltaieri am fost la niste probe pentru un liceu deoarece trec clasa a9-a..acolo am cunoscut o fata de cum am vazut-o mi-a placut de ea si am vazut ca se cam uita la mine si eu ma uitam la ea.a2-a zii de probe dupa ce am iesit de la proba de sport am fost cu ea pana la iesire in liceu si imi tot spunea ca sunt dragut ca am ochi frumosi ca sunt simpatic si tot spunea ca ii e cald ca lesina sa o prind.ce credeti radea de mine sau poate ii place de mine worried? nu stiu cand o voi mai vedea deoarece dupa examen 16 dintre participanti vor pica dar daca vom intra amandoi ce spuneti sa fiu direct si sa ii spun ca imi place de ea sau sa mai astept sa vad cum se mai comporta? oare ii place de mine worried?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunt fetele cand vad pe cineva sau sunt cu cineva in grup vorbesc pentru ele, rad asa singure uneori, cunosc stai linistit. Sau barfesc ca uite imi place de ala, ce ochi frumosi are... ce sa spun eu, haha.
S-ar putea sa ii placa s-ar putea s anul, depinde de fata a facut atunci cand iti spunea cat de simpatic esti tu.

| Melly98 a răspuns:

Poate chiar vorbea serios mai sunt persoane care lesina... Daca va mai intalniti nu fi direct va crede ca esti un ciudat daca sentimentele nu sunt la fel. Dar totusi dupa ce sa iti mai zica, nici nu va cunoasteti. Pana la urma ati varbit si voi 3 zile si gata *-*. Ai rabdare sa va mai cunoasteti si voi... poate pana atunci iti si trece ca mie de ex: in primele luni de liceu mi-a placut de 5 baieti iar acum 0.