| Cristynik a întrebat:

Hei TPU, in momentul de fata sunt Solo, de acum 3 saptamani nu mai vreau nici o relatie si nici nu-mi mai place nici un baiat, cu o mica exceptie fostul meu prieten pe care inxca il iubesc >enormbig grin< e posibil sa tin asa mult la el fiinda am facut.o prima oara cu el? sau pur si simplu m.am atasat de el? Tin sa va anunt ca el nu mai vorbeste cu miine si nici eu nu prea vorbesc cu el, singurul lucru ce mi.a ramas de la el este un inelbig hug care il port mereubig hug si curand o sa ne intalnim probabil la un chef si atunci o sa il ianpoiez ce ar trebui sa ai spun? Vreau sa ma impac cu el... vreau sa-i spun ca inca il iubesc in ciuda a cate mi-a facut, si ca l-am iertat pentru acea intamplare[ adica intr-o seara dupa ce am plecat eu sa sarutat cu una in prietenele mele, si a doua zii nici unul nu mi-a zis nimic si el se purta de parca nu as exista pentru el si am fii niste necunoscuti:-big grin

Răspuns Câştigător
| Domiinic a răspuns:

Uite tu de asta tii asa mult la el pentru ca ai facut sex cu el si fiind primul asa se intampla te atasezi mult de el dar dupa faza aceea u crezi ca se mai merita sa stai cu el adica u il iubesti sunt de acord cu asta dar el tine la tine merita iubirea ta incearca sa vezi daca se merita si vezi realitatea judeca la rece fara sentimente stiu ca e greu dar parerea mea e ca nu are nici un rost si inelul nu cred ca are rost sa il dai inapoi, exceptand cazul in care el e atat de bulangiu incat sa il ceara inapoi.Iti doresc bafta si ai grija ce faci daca decizi sa treci peste asta se poate orice trece...dar nimic nu trece fara sa lase urme acum depinde de tine cat de adanci vrei sa fie.(scuze pentru greseli si ca nu pun semnele de punctuatie corespunzatoare dar imi e lene si scriu si repede)

2 răspunsuri:
| 4everYO a răspuns:

Cred ca tea vrut doar ca sa te f.u.t.a din punct de vedere in care a fost primul tau la pat.

| Cristynik explică (pentru 4everYO):

Scuza.ma dar eu nu am intrebat ce intentii aveawinking am intrebat ce ar trebui sa facraised eyebrows.