| AnaBubbles a întrebat:

Hei TPU! In timpul unui act sexual cu logodnicul meu, am simtit ca muschii vaginului mi se incordeaza foarte tare de o data si raman incordati. Acest lucru a impiedicat penetrarea ulterioara. Problema persista de ceva timp, simt ca s-a ingustat acolo si doare extrem de tare cand mai incercam sa facem ceva. Aveti idee ce ar putea fi? Exista tratament? Urmeaza sa ma duc la medic luna viitoare, dar vreau sa stiu la ce sa ma astept. Multumesc! Dau funda!

6 răspunsuri:
| InsaneZor00 a răspuns:

Asta se întâmplă doar în timpul actului sexual sau o simți în permanență? Adică dacă te masturbezi e același lucru?

| AnaBubbles explică (pentru InsaneZor00):

Nu am incercat si cu masturbarea, deci nu iti pot raspunde. Dar e constant in timpul actului.

| InsaneZor00 a răspuns (pentru AnaBubbles):

O faci din plăcere sau doar că așa vrea el? Te uzi inainte de a începe?

| AnaBubbles explică (pentru InsaneZor00):

Totul e din placere, existand toti factorii de dinainte si de dupa.

| InsaneZor00 a răspuns:

Am citit undeva pe net că femeia poate controla total acei mușchi, chiar nu știu ce să zic, sunt băiat, până acum nu am întâlnit la nicio fată ce spui tu.

| Bogdanel27 a răspuns:

Subconștientul tău lucrează, poate nu e ok poziția, poate penetrarea nu e chiar cum ți-ai dori tu la început și apoi rămâi încordată